malymarketing-logo (1)

DZIĘKUJEMY ZA POTWIERDZENIE ADRESU E-MAIL

Możesz teraz pobrać DARMOWEGO Ebooka! Kliknij przycisk „Pobierz Ebooka”!

WAŻNE!

W PODZIĘKOWANIU ZA POBRANIE EBOOKA I ZAPISANIE SIĘ DO NEWSLETTERA MAMY DLA CIEBIE EXTRA BONUS!

Ebook „Jak zacząć skutecznie prowadzić fanpage?” to przystępny, uporządkowany przewodnik, który pokaże Ci podstawy z zakresu prowadzenia działań marketingowych Twojej firmy na Facebooku.

 

 

Dowiesz się jak krok po kroku stworzyć własny fanpage, poprawnie go skonfigurować, tworzyć skuteczne reklamy, jakie treści publikować, aby angażować społeczność i wiele więcej!

 

 

To absolutne „MUST HAVE” każdej początkującej osoby, które chce skutecznie prowadzić reklamę swojej firmy na Facebooku

PODSTAWOWY SYSTEM SPRZEDAŻY
NA FACEBOOKU

Darmowy ebook „Jak zacząć skutecznie prowadzić fanpage?” został przygotowany z myślą o osobach, które dopiero rozpoczynają swoje działania marketingowe na Facebooku i chcą skutecznie zacząć!

 

 

Jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie prowadziła marketingu na Facebooku i nie wiesz, od czego zacząć? Z tego ebooka dowiesz się jak to robić krok po kroku.

 

 

A może jesteś właścicielem firmy, lub szefem działu, który zleca obsługę reklamy na Facebooku zewnętrznym agencją, freelancerom lub własnym pracownikom? Ebook „Jak zacząć skutecznie prowadzić fanpage?” pozwoli Ci zrozumieć jak powinna wyglądać praca nad marketingiem na Facebooku i wychwycić ewentualne błędy Twoich współpracowników.

 

 

Ebook przedstawia wszystkie podstawowe elementy działań marketingowych na Facebooku, z którymi początkująca osoba może mieć problemy. Dzięki wiedzy zawartej w ebooku unikniesz najczęściej popełnianych błędów i zbudujesz solidną podstawę do zdobywania bardziej zaawansowanych informacji.

ZAMIAST 199 PLN

TYLKO 14 PLN!

Cena jest kwotą brutto. Wystawiamy faktury VAT.

WAŻNE!
Masz tylko 15 minut na podjęcie decyzji i zakup ebooka! Jeżeli tego nie zrobisz ta promocja już nie będzie dostępna dla Ciebie!

Pospiesz się!

GWARANCJA SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY!

Jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany/a z zakupu ebooku i stwierdzisz, że wiedza tam zawarta nie była warta Twoich pieniędzy to w ciągu 24h zwrócimy Ci pieniądze!

NIE RYZYKUJESZ, A MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ!

Projekt wykonany przez Webmast Digital | Polityka Prywatności